Bahadır Tatlıöz Yeni Klibini Doğuda Çekecek!..

09 ARALIK 2017


“Takvim” şarkısıyla büyük başarı yakalayan ve müzik listelerinde uzun süre zirveyi kimselere bırakmayan genç müzisyen Bahadır Tatlıöz, Koşanadam organizatörlüğünde gerçekleştirilecek Türkiye turnesine İstanbul’da başladı.

Geçen gece İstanbul Jolly Joker’de sahne alan Bahadır Tatlıöz, Türkiye’yi karış karış gezeceklerini dile getiren başarılı müzisyen, turnenin Batman ayağında ise klip çekeceklerini açıkladı.

“MİLLİ TAKIM İÇİN MARŞ BESTELEMEKTEN ONUR DUYARIM”

Fenerbahçe taraftarları tarafından marş haline getirilen ‘Takvim’ şarkısı ile ilgili yöneltilen sorulara ”Bu, sporsever bir sanatçı için harika bir duygu. Fenerbahçe taraftarlarına teşekkür ederim” yanıtını verdi.

Bir muhabirin ”Peki milli takım için bir marş bestelemeyi düşünür müsünüz? En son Tarkan‘ın bestelediği marşın ardından kayda değer bir çalışma olmadı. Bu yönde bir çalışmanız olacak mı?” sorusu üzerine ise “Neden olmasın. Bu benim için büyük bir şeref olur. Onur duyarım” ifadelerini kullandı.

İlk konser Karabük’te

Turnenin ilk ayağı için 11 Aralık’ta Karabük Kültür Merkezi’nde sevenleri ile buluşacak olan Bahadır Tatlıöz, ardından sırasıyla Zonguldak, Adana, Gaziantep, Antakya, Şanlıurfa ve Malatya’nın yolunu tutacak.